ciastka

Przedmiotem działalności operacyjnej

DMX Sp. z o.o.


jest handel hurtowy i detaliczny artykułów spożywczych skierowanych do branży cukierniczej, w skład którego wchodzi koncentrat do lodów w proszku, kazeiniany spożywcze do produkcji ciast oraz odtłuszczone serwatki i globuliny mleczarskie. Surowce i półprodukty kupujemy od stałych sprawdzonych dostawców związanych z branżą mleczarską. Wszystkie towary handlowe przed ich przyjęciem podlegają kontroli pod katem fizykochemicznym, organoleptycznym, mikrobiologicznym.

Na zlecenie naszych odbiorców przygotowywane są

indywidualne mieszanki lodowe

odpowiednie ze względu na przeznaczenie w procesie automatycznym ( np. wg znanych lodów włoskich z automatów ) lub do produkcji wielkoseryjnej ( pudła kartonowe lub wiaderka).
Każda produkowana przez naszych odbiorców partia wyrobów gotowych, podlega wspólnemu procesowi

kontroli jakości.

Pobrane w ten sposób kontrpróby z każdej partii produkcyjnej związane są ze stałym nadzorem nad jakością wszystkich wyrobów gotowych w okresie jego przydatności do spożycia oraz koniecznością posiadania i przetrzymywania odpowiednich dokumentów certyfikujących jakość użytych surowców.

Metody dystrybucji i polityka magazynowania

Dystrybucja wszystkich niżej wymienionych: koncentratów do lodów w proszku, kazeinianów spożywczych do produkcji ciast oraz odtłuszczonej serwatki i globuliny mleczarskiej odbywa się metodą zamówień bezpośrednich wraz z dostarczeniem jej na miejsce wskazane przez klienta, najczęściej do poszczególnych zakładów przetwórczych.
W związku z tym, że ważne jest zachowanie warunków sterylności oraz odpowiedniej stałej temperatury, powyższe surowce nie podlegają magazynowaniu.

Polityka zamówień zgodna jest z metodologia just in time, a proces zamówień odpowiada na bieżące stany produkcyjne zakładów mleczarskich.© 2014. DMX sp. z o.o.
NIP 634-281-19-117
REGON 243028190
KRS 0000432106
Wszystkie prawa zastrzeżone.


biszkopty