7MZ Projektujemy responsywnie

Nasze strony i sklepy działają na wszystkich urządzeniach

7MZ Projektujemy kreatywnie

Podążamy za nowoczesnym designem

7MZ Projektujemy profesjonalnie

Poważnie podchodzimy do swoich projektów

7mz, projektowanie stron internetowych1 7mz, projektowanie stron internetowych2 7mz, projektowanie stron internetowych3

Informacja


7MZ. Pliki cookies (ciasteczka) zbieramy na tej stronie jedynie w celach statystycznych.

Formularz kontaktowy:


Przejdź do strony

Strony Internetowe Oleśnica


strona WWW3, projektowanie stron internetowych2

Oleśnica swą urodą olśniewa przybyszów już od wielu stuleci. Sam znamienity dziejopisarz Jan Długosz nadmieniał o jej początkach w swojej kronice. Pierwotnie stanowiła osadę wojów, zaś pod koniec XII w. przeszła w ręce jednej familii. Ród Oleśnickich wydał wielce zasłużonych dla Rzeczpospolitej członków. Dwaj z nich — Dobiesław oraz Zbyszko — zostali nawet uwiecznieni przez Henryka Sienkiewicza na kartach „Krzyżaków”.

Szczycąc się tak długą historią, współczesna Oleśnica obfituje w cenne zabytki, z których najbardziej rozpoznawalnym jest zamek Książąt Oleśnickich. Wspaniałe, wielowiekowe tło nie tylko przyciąga zafascynowanych przeszłością turystów. Miasto jest również przestrzenią prężnie rozwijających się biznesów.

Ekspansja cyfrowej technologii zwielokrotniła potrzeby stworzenia własnej strony internetowej, a jeśli pozwala na to profil działalności gospodarczej — także sklepu online. Dlaczego?

Aby skutecznie konkurować na rynku, obecność firm w sieci staje się dziś koniecznością. Profesjonalne zaprojektowanie strony www multiplikuje szanse na zauważenie przez potencjalnych klientów, którzy coraz częściej produktów oraz usług poszukują online.

Tworzenie witryn stanowi nie tylko wirtualną wizytówkę. Łączy się z opracowaniem całej strategii marketingowej, realizowanej na różnych kanałach cyfrowych. Trzeba mieć na uwadze, że nieprzyjazna dla internauty budowa strony internetowej zadziała odstręczająco. Dlatego należy dobrze przemyśleć, której firmie zajmującej się projektowaniem witryn oraz sklepów www, powierzymy to zadanie.

Jednym z najważniejszych powodów, dla których warto zamówić projekt własnej strony internetowej, jest reklama w Internecie. Jej koronna zaleta to ogromny, globalny zasięg, który pomaga rozszerzyć działalność na zagraniczne rynki.

Marketing cyfrowy bezustannie się rozwija, wypracowując skuteczne mechanizmy docierania do przyszłych nabywców. Mailing, aktywność w mediach społecznościowych, pozycjonowanie w wyszukiwarkach Google – to tylko niektóre z nich. Bazą ich efektywności jest właściwe zbudowanie strony internetowej.

Za pomocą odpowiednich treści, grafik i linków właściciele zyskują bezpośredni wpływ na wizerunek swojej firmy, ugruntowując w ten sposób markę. Samodzielna obsługa nie musi być skomplikowana: przykładowo strona na WordPressie posiada przejrzysty panel administratora, a zmiany wprowadza się bez potrzeby znajomości kodów. Ponadto mamy możliwość zamieszczenia poradników czy przekierowań do ciekawych informacji zewnętrznych. Prowadzenie bloga jest platformą informowania czytelników o ważnych wydarzeniach albo uwielbianych przez nich konkursach z nagrodami. Dzięki komunikatorowi mogą oni natychmiastowo podzielić się z nami opiniami lub wysłać zapytanie. W ten sposób nawiązuje się nowe kontakty oraz zacieśnienia więzi z klientami kluczowymi.

Internet jest przyszłością sprzedaży detalicznej. Dynamiczny rozwój e-handlu to niepodważalny argument za zakładaniem sklepów internetowych. Dla części przedsiębiorców, którym pozwala na to działalność, całkowite przeniesienie aktywności sprzedażowej do sieci oznacza odczuwalne zmniejszenie kosztów związanych z opłatami za lokal oraz media. Nawet dla przedstawicieli branż wymagających posiadania salonów stacjonarnych, stworzenie sklepu www jest doskonałym wsparciem biznesu.

Aktywność w sieci daje dużo większe możliwości rozreklamowania marki oraz zwielokrotnienie zasięgu dotarcia do nowych klientów poprzez rozwinięcie kanałów sprzedaży. Są to kluczowe czynniki powodujące, że nowocześni biznesmeni za jeden z celów stawiają sobie prężne funkcjonowanie firmy online.