7MZ Projektujemy responsywnie

Nasze strony i sklepy działają na wszystkich urządzeniach

7MZ Projektujemy kreatywnie

Podążamy za nowoczesnym designem

7MZ Projektujemy profesjonalnie

Poważnie podchodzimy do swoich projektów

7mz, projektowanie stron internetowych1 7mz, projektowanie stron internetowych2 7mz, projektowanie stron internetowych3

Informacja


7MZ. Pliki cookies (ciasteczka) zbieramy na tej stronie jedynie w celach statystycznych.

Formularz kontaktowy:


Przejdź do strony

Strony Internetowe Świdnica


strona WWW3, projektowanie stron internetowych2

Świdnica to prawdziwa skarbnica zabytków. Miasto to już od ponad 700 lat zachwyca swoim bogactwem tradycji. Można tutaj znaleźć wiele kościołów z różnych epok, przepiękny rynek otoczony urokliwymi kamieniczkami, a także imponującą Wieżę Ratuszową. Nie bez powodu mówi się, że Świdnica to turystyczna perła Dolnego Śląska — co roku zjeżdża tutaj nawet kilkadziesiąt tysięcy miłośników historii, spragnionych kulturowych wrażeń. Wyjdź im naprzeciw! Daj się znaleźć nowym klientom dzięki profesjonalnej stronie internetowej od 7mz. Tworzenie stron www to coś, w czym nie mamy sobie równych w całej Świdnicy!

Dlaczego warto zainwestować w stronę internetową przedsiębiorstwa w Świdnicy?

Każdy przedsiębiorca chociaż raz słyszał złotą zasadę: „reklama jest dźwignią handlu”. Chociaż do dzisiaj wiele firm posiłkuje się ulotkami, plakatami i billboardami, coraz częściej słyszy się o niskiej skuteczności tej formy marketingu. Reklama papierowa zmusza nas do selekcji zawartych w niej informacji — w końcu nigdy nie zawrzemy na kartce wszystkiego, co chcielibyśmy powiedzieć klientowi o działalności. Warto pamiętać również o tym, że w dobie smartfonów coraz mniej osób zwraca uwagę na ulotkarzy z broszurami lub wiszące na budynkach plakaty. Życie potencjalnych klientów rozgrywa się teraz w sieci — dlatego ważne jest to, by Twoja firma również tam była.

Firma 7mz zajmuje się budową stron www dla firm działających na terenie Świdnicy. Już od wielu lat tworzymy wyjątkowe witryny internetowe, które pełnią rolę cyfrowych wizytówek. Ogromną zaletą posiadania firmowej strony www jest możliwość umieszczania na niej dowolnych ilości treści. W wirtualnej przestrzeni nic Cię nie ogranicza! Projektowanie strony www przez 7mz odbywa się w stałym kontakcie z klientem. To ty decydujesz o tym, co pojawi się na Twojej witrynie — umieścimy wybrane przez Ciebie zdjęcia oraz teksty. Pisanie treści nie jest Twoją mocną stroną? W zakres naszych usług projektowania stron internetowych wchodzi również tworzenie contentu. Chętnie napiszemy dla Ciebie zachęcające i atrakcyjne teksty, które idealnie podsumują zakres Twoich usług. Dzięki zastosowaniu odpowiednich podziałów, akapitów, różnych fontów i kolorów strona www stanie się przejrzystym zbiorem informacji o działalności.

Wielu przedsiębiorców martwi się, że nie poradzą sobie z obsługą zamówionej witryny. Gwarantujemy jednak, iż w przypadku współpracy z 7mz nie ma się czego obawiać. Tworzenie strony w popularnym CMS Wordpress to coś, na czym znamy się najlepiej w Świdnicy! To oprogramowanie jest niezwykle proste w opanowaniu nawet przez osoby, które na co dzień nie korzystają zbyt często z komputera. Przedsiębiorcom, którym zależy na możliwości pełnej personalizacji witryny, proponujemy wykonanie jej bez systemu CMS. Jest to świetne rozwiązanie dla działalności, które nie zamierzają wprowadzać zbyt wielu treści na stronie, lecz chcą nadal być obecne w Internecie. Projekt strony www typu one page to również wyzwanie, któremu chętnie sprostamy w 7mz!

Zacznij sprzedawać w Internecie

W dzisiejszych czasach warto postawić również na e-commerce. Internet pozwala nam na prowadzenie sprzedaży na terenie bez posiadania konkretnego lokalu. W 7mz zajmujemy się także projektowaniem sklepów internetowych dla przedsiębiorstw znajdujących się w Świdnicy. W tym celu stawiamy przede wszystkim na sprawdzony silnik, jakim jest Prestashop. Chcesz rozpocząć swoją przygodę ze sprzedażą w Internecie? Skontaktuj się z nami — chętnie przedstawimy nasze usługi projektowania sklepów i stron internetowych w Świdnicy!